Fireshow, v přímém překladu ohňová či ohnivá show, je vystoupení, které je primárně založeno na manipulaci s ohněm a různými ohňovými rekvizitami. Dnešní moderní fireshow předchází dlouhá historie, do níž spadají triky, jímž je například polykání a plyvání ohně či tradiční etnická umění jako Maorské a Indické ohňové tance. Novodobé ohňové show se ale zaměřují na atraktivitu a celkový dojem, který tvoří účinkující – jak sólista či skupiny a jejich synchronizované choreografie. Choreografie jsou často náročné ať už tanečními prvky a pohyby, či manipulacemi a triky s ohnivým vybavením, plamenomety a speciální pódiovou pyrotechnikou. To vše je podtrženo strhující hudbou dnešní scény.

I přes vysokou atraktivitu je ale povědomí o těchto uměleckých show relativně malé. Většina lidí si pod tímto uměním představí právě zmíněné plivače, fakíry a pouliční žongléry na dětských festivalech. Naše ohňová (i světelná) představení se na žonglování do jisté míry zakládají, ale dnes spadají spíše do moderního umění, jakým je tzv. nový cirkus.

V profesionálních skupinách, jakou je Pyroterra sídlící v Praze, se zřídka jedná o improvizaci, jelikož performance ve skupině si vyžaduje naprostou přesnost. Pyroterra se ohňové show věnuje už více než deset let a na kontě má nespočet vystoupení po celém světě jak v exteriérech, tak v interiérech. Naše skupina dbá na 100% bezpečnost, a proto na každé z Pyroterra fireshow najdete kromě odborně proškolených umělců také bezpečnostního technika, který podléhá našim předpisům a pojištění. Profesionalita a bezpečnost je vždy na prvním místě, díky čemuž nás klienti rádi vítají s ohněm i v interiérech a to kdekoliv v Evropě.

Spokojenost hostů zajistí náš široký repertoár nebo případně speciální show na míru. Každý si u nás vybere. V našem standardním repertoáru můžete najít show, jakou je například hravá swingová fireshow, kterou můžete personalizovat/customizovat díky visual poi technologii, a tak přímo vykreslit logo, grafiku či fotografie v rukou našich umělců během show. Spokojenost a wow efekt zaručen. Pokud hledáte něco pořádně nadupaného, neváhejte nad rockovou fireshow, kterou zajistíte strhující a nezapomenutelnou podívanou. V repertoáru najdete i romantickou fireshow, která krásně podtrhne nejen svatební atmosféru žárem ohně, ale i vzbudí emoce romantickým párovým vystoupením. Všechny tyto show jsou podpořeny speciálními efekty, jako jsou například plamenomety, pyrotechnika, plamenné srdce, ohnivá kostka či ohňostroj. Rádi rozzáříme vaši akci a zaujeme i ty nejnáročnější hosty. Pyroterra Fireshow je sázka na jistotu pro nevšední zážitek, na který budou vaši hosté dlouho vzpomínat a o kterém se bude dlouho mluvit.